Dziś jest 21 Lipiec 2019 imieniny obchodzi: Andrzej, Wiktor, Daniel

Duszpasterze

Ksiądz Proboszcz

Ks. Jan Serszyński urodzony w 1954 r. w Proćwinie k. Końskich. Święcenia kapłańskie przyjął 1 czerwca 1980 r. Proboszczem w kolegiacie od 2009r.


Księża wikariusze


Ks. Grzegorz
Jędrzejczyk urodzony w 1969 r. w Opocznie. Święcenia kapłańskie 15 czerwca 1996 r. z rąk ks. bp. Edwarda Materskiego.

Ks. Ireneusz Szustak urodzony w 1979 r. w Radoszycach. Święcenia kapłańskie 21 maja 2005 r. z rąk ks.bp. Zygmunta Zimowskiego.

Ks. Tomasz Nobis urodzony w 1980 r. Święcenia kapłańskie 31 maja 2015 r. z rąk ks. bp. Henryka Tomasika.

Ks. Robert Seweryn, święcenia kapłańskie 28 maja 2011 r. z rąk ks. bpa Henryka Tomasika. W naszej parafii od 1 grudnia 2018 r.

Księża rezydenci

Ks. Jerzy Kałuża urodzony w 1953 r. w Giełzowie. Święcenia kapłańskie 31 maja 1979 r.
Ks. Waldemar Gula urodzony w 1952 r. Święcenia kapłańskie 7 czerwca 1977 r. w Sandomierzu.



Dodano: 29 wrzesień 2010
Przez: Tomek
Copyright © Parafia pw św. Bartłomieja w Opocznie 2008 - 2019. Projekt i wykonanie - ITCserwis.pl